egzamin-zawodowy.edu.pl

Testy przedmiotowe

Aktualizacje: 04-05-2010 Dodano 71 nowych zadań z przedmiotu urządzenia techniki komputerowej z zakresu: Monitory i system graficzny. więcej...

O testach

Po co?

Testy przedmiotowe on-line powstały jak uzupełnienie testów przygotowujących do egzaminu zawodowego.

Dla kogo?

Testy on-line przeznaczone są dla nauczycieli, uczniów i wszystkich chcących sprawdzić swoją wiedzę. Trenażer można wykorzystywać na zajęciach w szkole do sprawdzania wiedzy uczniów lub podczas nauki w domu.

Jak to działa?

Trenażer posiada ciągle rozbudowywaną bazę zadań testowych z różnych przedmiotów. W ustawieniach można wybrać przedmiot, ilość zadań i czas trwania testu. System generuje za każdym razem inny zestaw zadań z wybranego przedmiotu. Odpowiedzi do zadania są również za każdym razem losowane w innej kolejności. Można zaznaczyć tylko jedną poprawną odpowiedź. Test można zakończyć wcześniej po udzieleniu wszystkich odpowiedzi. Test zostanie zakończony automatycznie po upływie ustawionego czasu.

A jeśli ktoś nie chce onLine?

Istnieje możliwość wydrukowania testu do pliku PDF razem z kartą odpowiedzi i kluczem odpowiedzi. Opcja dostępna jest po wygenerowaniu testu (prawy górny róg - Drukuj). Po utworzeniu pliku pdf trenażer jest resetowany. Drukowanie przyda się nauczycielom, którzy chcą szybko przygotować zróżnicowane testy dla wielu grup lub inny test dla każdego ucznia (każde wygenerowanie testu to inna losowa kolejność zadań i odpowiedzi).

Kto wprowadza zadania testowe?

Zadania testowe do bazy danych wprowadzają wolontariusze.

Co dalej?

Ciągły rozwój.

Status:
Powodzenia!
Parametry:
Przedmiot:
UTK T08 - Pamięć wirtualna i pamięć cache (UTKH)
Test:
25 zad. z 25
Czas trwania: 40 min.
Wyniki:
Test:
Czas: pobieram czas...
00:00
Przedmioty:
amcashwww.katalogseo.plwww.webtree.plwww.posh.plwww.bazastron.com.pl/
Polityka prywatności • Twoje IP:18.205.26.39 • copyleft Wszelkie prawa dozwolone. •